O nasKoncepcja Konopnych Terapeutów powstała dość spontanicznie, ale na solidnym fundamencie oraz w oparciu o długoletnie i niezależne zgłębianie aspektów związanych z holistycznymi metodami dbania o zdrowie. Pomysł zrodził się, dojrzewał i ewoluował w umysłach dwóch braci.

Braci, których drogi życiowe biegły samodzielnie i równolegle, aż w końcu przecięły się we właściwym momencie. Dzięki splotowi fantastycznych wydarzeń jakie miały miejsce kilka miesięcy temu oraz przy ogromnym wsparciu naszych wspaniałych żon, rodzin, dzieci, bliskich, przyjaciół oraz znajomych dobrnęliśmy do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj.

Dziękujemy naszym mentorom, nauczycielom, dostawcom, konsultantom i wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do powstania tego projektu.

Naszą wizją i pasją jest pokazać Wam czym tak naprawdę są konopie i w jaki sposób korzystać z ich niezwykle szerokiego potencjału w medycynie i życiu codziennym.


W naszej pracy zamierzamy dzielić się z Wami naszą najlepszą, stale pogłębianą wiedzą na temat medycznych właściwości substancji zawartych w konopiach oraz dać Wam dostęp do najwyższej jakości produktów konopnych.

Poświęciliśmy masę uwagi i starań aby produkty w naszym sklepie były zdrowe, uczciwe, skuteczne i aby przyniosły Wam maksymalnie dużo korzyści zarówno w profilaktyce zdrowia jak i polepszeniu jakości Waszego życia.

Poznajcie proszę Kraftową jakość produktów konopnych w rozsądnych cenach i pozwólcie sobie wiedzieć więcej na ich temat – pytajcie, odwiedzajcie nasz sklep i próbujcie!
Mieścimy się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Kabacki Dukt 2.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl