Wśród olejów konopnych olej CBG nie został jeszcze w pełni poznany. Część jego cennych właściwości została jednak potwierdzona. Szukając naturalnego, zdrowego sposobu na pobudzenie, sięgnij po olej konopny CBG. Nie tylko doda Ci energii i rozświetli umysł, ale też korzystnie wpłynie na funkcjonowanie układu nerwowego i wielu narządów, przywracając im równowagę. Konopni Terapeuci to sklep, w którym znajdziesz wysokiej jakości CBG olej pojedynczo i w zestawach umożliwiających pełną, synergiczną terapię konopną. Oferujemy sprawdzone, certyfikowane produkty z bezpiecznych źródeł. Zz naszymi produktami wprowadzisz harmonię do swojego życia!

Jakie właściwości ma olejek CBG?

Właściwości wyróżniające CBG olej mogą zaskakiwać. W przeciwieństwie do innych kannabinoidów olej konopny CBG nie wycisza, a pobudza! Wyraźnie dodaje siły i motywacji, a do tego podnosi koncentrację. Jest świetnym, naturalnym sposobem na zastrzyk energii. W związku z tym olejek ten jest szczególnie rekomendowany osobom narażonym na intensywny wysiłek tak intelektualny, jak i fizyczny. Zachowuje jednak cechy typowego kannabinoidu i skutecznie obniża napięcie mięśniowe oraz łagodzi stany lękowe. Ponadto olejek pozytywnie wpływa na żołądek, łagodząc nudności i wymioty. Wspomaga pracę pęcherza moczowego, a do tego jest cenną pomocą w zwalczaniu dolegliwości skórnych, jak egzema czy łuszczyca.

Olej CBG w sklepie konopnitrapeuci.pl

W naszym sklepie olejek CBG jest dostępny w kilku wersjach. Poza opakowaniem samego oleju CBG proponujemy go w zestawach z innymi olejkami konopnymi, czyli CBD, CBN i CBDA. Zgodnie z zasadą efektu anturażu oleje konopne stosowane w ramach jednej terapii będą działały synergicznie. W rezultacie całościowy wpływ na organizm może nawet przewyższyć Twoje oczekiwania! Olej CBG stosowany wraz z innymi produktami konopnymi może odpowiadać za wzmocnienie organizmu, zastrzyk energii, przy jednoczesnej poprawie jakości snu i regeneracji. Mając wątpliwości co do wyboru konkretnego produktu dla siebie, możesz liczyć na profesjonalną pomoc naszych pracowników!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl